Т

У мене енергії вагон. На солодке теж менше тягне (морозиво не рахуємо

Відповісти
А

Як почала вживати у мене реально не було такого щоб я переїла, тобто є відчуття насичення, немає компульсивних переїдань. На солодке не тягне взагалі, весь цей час їжа заради контенту і для чистоти експерименту, хоча солодкого дійсно не хотілось. А ще я бігаю і навіть в жару немає упадку сил, енергії вистачає

Відповісти
А

Приймаю цю добавку вже 5 днів, втратила вже 1 кг, пройшло в здуття живота, і в мене зявились чіткі контури на обличчі, раніше взагалі не було видно їх, зараз навіть всі знайомі це помітили, а також колір обличчя став кращим, немає висипать, в обємах на талії вже пішло 6 см, кращим став сон і я стала менше тривожитись, я взагалі дуже тривожна постійно, а зараз прям відчуваю легкість, також значно меншим став апетит. Також ще б хотіла додати що моя вага стояла майже 2 місяці на місці і я не могла її зрушити, хоч дотримувалась правильного харчування і ходила регулярно в зал, дуже задоволена продуктом він дійсно дієвий.

Відповісти