Через проблеми з гормонами щитоподібної я дуже хочу солодкого. З новинкою, в мене немає цієї тяги. Перекусів взагалі нема. Але найбільше, що вражає — це енергія!
Перед жіночими днями в мене 90% боліла голова, в цей раз, навіть при такій спеці — все ОК. Також я завжди додавала +1/2 кг в такі дні. Зараз вага стоїть як вкопана. Чекаю що після буде навіть зниження
Проблем з зайвою вагою немає. Але іноді важкість після їжі, є проблеми з травленням. Після прийому важкість зникає! Приймаю після їжі. На апетит не впливає, не зменшується (це добре, бо не хочу худнути).
Що я помітила, в мене через те, що я мало сплю, не маю нормального графіку дня, ще і після проблем зі здоров’ям, які були у жовтні з’явилася не дуже нормальні відносини з їжею. Я чи взагалі не хотіла їсти, чи навпаки хотілось все з’їсти. І потім важкість у шлунку. Якщо щось важке, то взагалі... Рятував Ф.АКТИВ. Але дія новинки мені відчувається у цьому моменті набагато краще. Настрій, енергія ✅
Уже місяць як вживаю Актив слім і помітила, що після їжі немає важкості, яка була раніше. Навіть їсти почала менше. По одягу помітно, що зменшилися об'єми, що мене дуже радує. Буду продовжувати вживати, хочу також додати білковий протін